PUBG Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma Talebi 2024

PUBG Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma

PUBG Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma konumuz üzerinden oyuncu hesabınıza uygulanan kısıtlamayı kaldırmanıza büyük kolaylık sağlayacak bilgileri ücretsiz bulabilirsiniz. Pubg mobile ekibi tüm oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için tüm oyuncu hareketlerini kontrol altında tutmaktadır. En ufak bir kural ihlali durumunda oyunculara anında 3650 gün hesap engeli vermektedir. Bu konumuzda sizlere PUBG Mobile Ban Kaldırma Talebi ve PUBG Ban Kaldırma Programı hakkında çeşitli yöntemler sağlayacağız. Ayrıca Pubg Mobile Hesap Ban Kaldırma işlemi için oyuncuların sürekli araştırdığı PUBG ban kaldırma sitesi hakkında bazı bilgiler paylaşacağız.

Pubg Mobile oyununda zararlı yazılım kullanma, yetkisiz ve zararlı tanıtım, bilerek hareketsiz kalma, duvar hilesi, bot kullanımı, simülatörler, suç içeren davranış veya oyunun dengesini etkileyen diğer kötü niyetli davranışlar doğrulama sonrası ağır bir şekilde cezalandırılmaktadır. Bu tarz yöntemler sonucu Pubg Mobile hesabınız 10 yıl veya farklı tarihler için banlandıysa aşağıdaki gibi ban kaldırma talebi göndererek PUBG Ban Affı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

PUBG Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma Talebi

Öncelikle Pubg Mobile hesabınız 10 yıl banlandıysa kesinlikle hile veya üçüncü parti yazılım kullanmışsınızdır. Ban kaldırma işlemi için öncelikle dürüst olmanız gerektiğini unutmayın. İnternet üzerinde bir çok sayfa ban kaldırma işleminin olmayı yönünde çeşitli bilgiler paylaşmış olsa da ısrarla söylüyorum Pubg Mobile ekibi dürüst oyuncuların ban sürelerini kısaltıyor veya tamamen kaldırıyor. Ban kaldırma işlemine başlamak için oyun hesabınıza giriş yapın ve karşılaştığınız pencerede bulunan talep oluştur bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada kullandığınız programın veya farklı yöntemlerle yapmış olduğunuz hilenin detaylarını yazarak bir daha kullanmayacağınızı belirtin. Eğer daha önce bildirim yaptıysanız, hile kullanarak Pubg hesabınız banlandıysa ve siz hile yapmadığınızı beyan ettiyseniz o hesap süre bitimine kadar açılmayacağını unutmayın. Bildirimler en geç 24 veya 48 saat arasında cevaplanmaktadır. Destek ekibinden gelecek olan yanıt süresinin uzaması durumunda e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile Destek E-Posta

Destek talebinizi veya Pubg Mobile Ban Kaldırma işlemlerini e-posta yoluyla göndermek istiyorsanız pubgmobile_cs@tencentgames.com adresini kullanabilirsiniz. İçeriği İngilizce veya farklı dillerle yazmanıza gerek olmadığını Türkçe dil kullanarak sorularınızı sorabilirsiniz. E-posta yoluyla destek hattına yazılan tüm sorular 1 veya 7 gün arasında cevaplanmaktadır.

PUBG Mobile Ban Kaldırma Programı

Bazı oyuncular uygulama veya program kullanarak 10 yıllık ban kaldırma veya farklı ban sürelerini kaldırma yöntemleri arıyor. Şunu bilmenizi isterim ki kesinlikle ban kaldırma apk, uygulama veya telegram grupları yoktur. Bu tarz bilgilere itibar etmemenizi tavsiye ediyoruz. Hesap çalmak için hazırlanan bu tarz uygulamalara kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak çalınabileceğini unutmayın. Bu tarz yöntemler yerine yukarıda Pubg Mobile Ban Yiyen Hesabı Açma adımlarını uygulayıp PUBG Mobile Ban Affı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

PUBG Ban Kaldırma Sitesi

Son zamanlara hızla artan Pubg Mobile Ban Kaldırma Siteleri hiç bir şekilde gerçeği yansıtmamaktadır. Resmi Pubg internet sayfasına benzetilen bu siteler oyuncu hesabınızın çalınmasına yönelik hazırlanmıştır. Eğer daha önce bu tarz sitelere erişim yaparak oyuncu bilgilerini yazdıysanız hemen şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Böylece PUBG Mobile 10 Yıl Ban Kaldırma Talebi 2024 isimli konumuzun sonuna geldik. Düşüncelerinizi veya yapamadığınız yerleri aşağıdaki yorum alanına yazarak bizlerden yardım isteyebilirsiniz. Üstelik tüm sorularınıza aynı gün dönüş sağlayacağımızı unutmayın.

Bu Konu 13 Haziran 2024 tarihinde güncellenerek yeni bilgiler eklenmiştir. Yeni güncelleme bugün belirli zaman aralıklarında ortalama 3 kere daha yapılacaktır. Takipte kalmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu