Hakkımızda

2023 yılında kurmuş olduğumuz bedavakodlar.com internet sayfasında oyun severlerin en çok aradığı bilgiler yer almaktadır. 4 kişiyle yönetimini yapmış olduğumuz bedavakodlar.com web sayfasında oyun dünyasına ait bedava kodlar, promosyon kodları, indirim kodları veya ilgili kodları kullanabileceğiniz güncel hesap bilgileri yer almaktadır.

Oyuncuların en çok araştırdığı veya oyun Dünyasında en çok tercih edilen Valorant, Pubg Mobile Roblox Robux ve LOL oyununa ait bedava oyun kodları bu sitede ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Normal şartlarda sizlerle paylaşmış olduğumuz bu kodlar ücretli olarak satılmaktadır. Farklı platformlardan veya promosyon yoluyla kazanmış olduğumuz bu kodları her gün sizlerle ücretsiz olarak paylaşacağız.

Sitede yer alan konuların güncellik durumu her gün düzenli olarak yapılacaktır. Süresi geçen veya kısıtlanan kodlar konudan aynı gün silinerek yerine güncel kod eklenecektir. Ayrıca her konu yaklaşık olarak her gün 2 veya 3 kere yenilenerek güncelliğini koruyacaktır.

Sitemizin düzenli takipçisi olmanız durumunda her gün yeni kodlar kazanabilirsiniz. Aklınıza takılan veya bizlere sormak istediğiniz soruları Bize Ulaşın sayfası aracılıyla bizlere yazabilirsiniz.

Güncelleme 18/09/2023

Bu Konu 30 Kasım 2023 tarihinde güncellenerek yeni bilgiler eklenmiştir. Yeni güncelleme bugün belirli zaman aralıklarında ortalama 3 kere daha yapılacaktır. Takipte kalmayı unutmayın.

Başa dön tuşu