Ücretsiz Sanal Numara Alma Yöntemi 2024 Türkiye

Ücretsiz Sanal Numara Alma

Ücretsiz Sanal Numara Alma sayfamızda fiziksel sim kartı veya telefon hattına ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz online internet sayfalarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Türkiye başta olmak üzere ABD veya farklı ülkeler için hazırladığımız Bedava Sanal Numara Siteleri veya Sanal numara veren uygulamalar güncel bir şekilde konumuzda paylaşılmaktadır.

Sanal numara kullanmak isteyen bir çok internet kullanıcısı genelde WhatsApp sanal numara ücretsiz veya Türkiye sanal numara ücretsiz hakkında çeşitli yöntemler aramaktadır. Oldukça fazla sanal numara sağlayan internet sayfaları olmasına rağmen kullanıcılar genelde sisteme herhangi bir ödeme yapmadan kullanmanın peşinde koşmaktadır. Bizde bu konu üzerinden Bedava Telefon Numarası Alma veya Telefon Numarası Doğrulama Sitesi veren web sayfalarını liste halinde sizlerle paylaşacağız. Liste içeriğinde Türkiye sanal numara ücretsiz veya Yabancı sanal numara ücretsiz bilgileri yer almaktadır. Yabancı sanal numaralar Amerika veya Almanya numaralarıdır.

Ücretsiz Sanal Numara Nasıl Alınır

İnternet üzerinde her ne kadar ücretli sanal numara satan firmalar olsa bile bu hizmeti ücretsiz sağlayan bir çok internet sayfaları mevcuttur. Yalnız burada dikkat etmeniz gereken tek nokta Ücretsiz Sanal Numara Alma sitelerinin büyük bir çoğunluğu fake diye tabir edilen sahta internet sayfalarıdır. Uzun bir süredir araştırmış olduğumuz en iyi sanal numara alma sitesi veya güvenilir sanal numara alma listesini bu sayfada güncel bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bilmenizi isterim ki Bip Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom gibi GSM operatörleri bu tarz hizmeti kesinlikle vermemektedir.

Aşağıda paylaştığımız ücretsiz numara veren sayfalar yerli veya yabancı kaynaklardır. Bu uygulama veya internet sayfalarından alacağınız telefon numaralarıyla WhatsApp, Telegram veya İnstagram gibi sosyal medya hesapları üzerinden gelecek olan SMS doğrulamalarını yapabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz telefon numarasına ücretsiz SMS gönderebilir veya alabilirsiniz. Kısaca SMS Receive free ücretsiz sanal numaralar veya WhatsApp sanal numara ücretsiz onaylatmak istiyorsanız aşağıdaki internet sayfalarını kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Sanal Numara 2024

Aşağıda paylaşacağımız listedeki internet sayfalarına erişim sağladıktan sonra kısa süreli kayıt işlemi sonrası ücretsiz telefon numarası bilgisine sahip olabilirsiniz. Size verilecek olan sanal telefon numarasıyla istediğiniz her yerden ücretsiz doğrulama yapabilirsiniz.

  1. temp-number.com
  2. receive-smss.com (WhatsApp Sanal Numara Alma)
  3. textnow.com
  4. textplus.com (WhatsApp veya Telegram Sanal Numara Alma)
  5. free-tone.com
  6. dingtone.me

Yukarıda bulunan internet sayfaları üzerinden anında ücretsiz sanal telefon numarası alabilirsiniz. Listeyi belirli zaman aralıklarında sürekli kontrol ediyoruz. Herhangi bir güncelleme olması durumunda veya farklı alternatifler çıkması durumunda anında güncellemekteyiz.

WhatsApp Sanal Numara Ücretsiz

WhatsApp sanal numara alma işlemi yukarıda bahsettiğimiz gibi normal şartlarda belli bir ücret karşılığında verilmektedir. Tabi ki ücretsiz hizmet veren firmalarda bulunuyor. Ücretsiz sanal numara alma sitesi listesinde paylaştığımız ücretsiz hizmet veren güvenilir sitelerden herhangi birine kayıt olduktan sonra size verilen telefon numarasını web.whatsapp.com sayfası üzerinden yazdıktan sonra gelen doğrulama kodunu ilgili kutuya yapıştırarak WhatsApp Business sanal numara hizmetinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

SMS Receive Free Ücretsiz Sanal Numaralar

Yurtdışında popüler ve güvenilir sanal numara tahsis etme firması olan SMS Receive Free ile aynı şekilde ücretsiz sanal numara alabilirsiniz. SMS Receive Free ücretsiz hizmet verdiği gibi aynı hizmete arama yapabilme gibi farklı özelliklerle ücretli hizmette vermektedir.

Türkiye Sanal Numara Ücretsiz

Şuan için ücretsiz sanal numara alma hizmeti şuan için bulunmuyor. Türkiye genelinde hizmet veren internet sayfaları 250 TL veya daha yüksek fiyatlarla sanal numara hizmeti vermektedirler. Ayrıca paylaştığımız yurtdışı internet siteleri Türkiye Sanal Telefon Numarası hizmeti verdiğini buradan söylemek istiyorum.

Şimdilik Ücretsiz Sanal Numara Alma Yöntemi 2024 Türkiye başlıklı konumuzun sonuna geldik. Ücretsiz telefon numara doğrulama hizmeti veren güvenilir internet sayfaları için konumuzu takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Sürekli araştırdığımız ücretsiz hizmet veren firmaları her zaman bu sayfa üzerinden sizlerle paylaşacağız. Aklınıza takılan veya bizlere sormak istediğiniz soruları alt kısımda bulunan yorum alanına yazarak gönderebilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınızı aynı gün içerisinde cevaplayacağız.

Bu Konu 18 Temmuz 2024 tarihinde güncellenerek yeni bilgiler eklenmiştir. Yeni güncelleme bugün belirli zaman aralıklarında ortalama 3 kere daha yapılacaktır. Takipte kalmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu